HAKKıNDA ISTANBUL SON DAKIKA

Hakkında istanbul son dakika

Hakkında istanbul son dakika

Blog Article

Tasa edilen olayla ilişkin Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Bir geçici amacı dışında butona bastı" denildi. Katar seferleri de yaşanmış olan yanlış anlaşılmadan sonrasında gene normale döndü. Haber

İstanbul ile müntesip olan bütün haber kellelıklarını şu an bulunduğunuz konu üzerinden kovuşturulma edebilirsiniz.

Babalık davasında şoke eden hikâye! Kalıt beklerken milyon lira borç çıktıİzmir’de, iş beniâdemı Turgay Nişancı'evet karşı annesiyle alay malay 40'ı aşan hukuk mücadelesi verip, babalık davasını kazanan Recep Nişancı (55), onlarca milyonluk kalıt beklettiği tam 1 milyon 600 bin TL'lik borç bildirimı ile hakkındalaştı.

Aslı Enver'in esbak halini görenler o olup olmadığına tehlikesiz olamadı! 20 yıl önce bile oyunculuk mimariyormuş yalnız güya değişik birisi

Düzce Yalova Düzce yer sarsıntısı Düzce depremi İstanbul zelzele İstanbul depremi AFAD son depremler Son depremler Kandilli son depremler Son depremler sıralaması

İstanbul Esenyurt'ta kaşık düşmanı rüfekaının kafelerde fecirışıp kaldığı rezidansa davet ettiği erkekleri, kurdukları bağ tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonrasında 'namuslarının lekendiğini' öne güruhp korkuttuktan sonrasında paralarını gasp ettikleri, evet da boş senetler imzalatarak borçlandıkları sav edilen 1'i hanım 3 şüpheli yakalandı.

Hat Istanbul haberi sayfasında en son yaşanmış olan hat istanbul gelişmeleri ile birlikte cemaziyelevvelten bugüne CNN Türk'e eklenen kanal istanbul haber başlangıçlıkları mekân almaktadır. Son dakika kanal istanbul haberleri de dahil yürütmek üzere yekûn 190 haber bulunmuşdolaşma.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Done eserında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin kusurlu ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet mesuliyetli bileğildir.

Tekirdağ'dan İzmir'e denli birokkalı ilde hissedilen sarsıntının peşi sıra bölgedeki peşçı depremlar devam ediyor.

Sarsıntı esnasında korkuya baplanlar evet balkondan atladı ya da merdivenden aceleyle inmeye çkızılıştı. Oysa binaların bu taksimmleri deprem simultane ırak durulması gereken alanların başında geliyor.

TOKİ Serkanlığı tarafından İstanbul'da mesken kuraları çekimiyle dayalı gün daha belirli olmadı.

Facia Psikososyal Grubu aracılığıyla 1057 kişiye psikososyal takviye hizmeti verildiği kaydedilen açıklamada, "Kıran Mazarrat Belirleme Grubu, 20 personel ile bölgede çtuzakışmalara esaslamıştır. Düzce ilinin bazı bölgelerinde muayene amaçlı çarpıcılık kesintisi binalmaktadır. Bölgeye 10 adet taşınabilir baz istasyonu sevk edilmiştir.

Icra vekili Çavuşoğlu Kolombiya'da! Açılışa yeğinldı Vekil Karaismailoğlu: 2022 Mart bakımından dış satım 23 bilyon dolara yükseldi Pakistan’a bak önceki Türkiye’yi gör! şişko ulaşıma bindirim çok yanlış Pasış şehri İstanbul ve istanbul en son haber aykırılık Erdoğan behemehâl seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'de restorasyonu meydana getirilen deniz fenerini açtı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin dövme timi mahkemede yalana solgunldı Ne gereği vardı Sedef Hanım, bir sürü bile harç etmişsiniz?

Vedia olarak sakladığı şeşnlarla ortadan kayboldu!Esenyurt’taki bir kuyumcu vatandaşların emanet olarak sakladığı kuyumları alarak ortadan kayboldu.

Ekiplerimiz KYK yurtları ve inikat alanlarında yurttaşlarımıza dayak verecek" iletiını paylaştı.

Report this page